Nowa linia APPLE 2017 (nowy MacBook oraz iMac)

KOMPUTERY I KONSOLE
Zaktualizowane: Sierpień 30, 2017

Firma Apple jest już niemal kultowa. Jej wierni fani wciąż czekają na nowe produkty. Na rynku w 2017 pojawiły się już nowe sprzęty! Zebraliśmy dla Was dostępne informacje. Co udoskonalony w tym roku? Nowa linia Apple 2017, czy już jest?

Czy na rynku jest już nowa linia Apple 2017?

Wiele osób czeka na nowiki technologiczne dotyczące sprzętu Apple. Firma od lat może pochwalić się grupą zwolenników swojego sprzętu. MacBook oraz iMac to komputery chętnie wybierane przez grafików, programistów, dźwiękowcy, czy graczy. Użytkownicy cenią sobie parametry i sposób wykonania sprzętu tej firmy. Nowe produkty dostajemy już co raku, a nadal oczekujemy z napięciem na nowe. Na premiery produktów będziemy musieli poczekać do października, ale już wiemy czego można się spodziewać.

Nowości Apple

Nowy MacBook 2017 – więcej pamięci RAM

Zacznijmy od podręcznych komputerów – MacBooków. Jest to rozwiązanie coraz bardziej popularne. Sprzęt jest nie tylko funkcjonalny, ale również stylowy. Niektórzy użytkownicy wymagali jednak większej pamięci RAM w tym sprzęcie. Apple wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumenta. W 2017 ma ukazać się MacBook Pro wyposaży w 32 GB RAM-u.

Wcześniejsze modele posiadały16 GB pamięci obliczeniowej. Ta innowacja będzie najbardziej doceniona przez grafików, inżynierów dźwiękowych, dźwiękowców. Dizajn komputera pozostanie taki jak w poprzednich jego wersjach. Po co zmieniać coś, co jest naprawdę dobre? Podobno zwiększyć ma się ilość produkowanych MacBooków Pro bez touch bara. Cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród kupujących.

Dla miłośników komputerów stacjonarnych

Użytkownicy firmy Apple wciąż często decydują się na korzystanie z komputerów stacjonarnych. O takich osobach również nie zapomniano! W 2017 roku mogą oni spodziewać się nowego, ulepszonego sprzętu. Podobno premiera nowego iMaca 2017 już w październiku.

Sprawdź o akcesoria Apple


Sport i technologia to dla niego najlepsze połączenie. Specjalizuje się przede wszystkim w smartwatchach, słuchawkach do biegania i smartfonach. W wolniej chwili podróżuje i robi mnóstwo zdjęć. W redakcji od samego początku.