opiNEWS – W 2018 roku trzy nowe iPhone’y

SMARTFONY
Opublikowane: Listopad 27, 2017 2017-11-27T14:59:09+00:00

Nowe smartfony firmy Apple pojawiają się coraz częściej, ale fani wciąż czekają na nie z niecierpliwością. Już zapowiedziano, że w 2018 roku trzy nowe iPhone’y wejdą na rynek. Jesteście ciekawi, jakie informacje na ten temat wypłynęły? Czytajcie dalej!

iPhone

Wyświetlacz OLED i nie tylko

Serwis Apple Insider poinformował świat, że znany producent telefonów wypuści na rynek trzy wersje iPhone’a jesienią 2018 roku. Przeciek przedstawił w sieci Ming-Chi Kuo, czyli znany analityk z firmy KGI Securities, który już wcześniej informował o prawdziwych planach koncernu. Modele mają różnić się rozmiarami ekranów. Pierwsza wersja ma posiadać wyświetlacz OLED o przekątnej 5,8 cala. Taki rodzaj ekranu zastosowano w najnowszym modelu – iPhone X, który cieszy się ogromną popularnością.
nowy iPhone w 2018

W 2018 roku trzy nowe iPhone’y – jak będzie wyglądał iPhone X plus?

Drugi model wydany w 2018 ma się nieco różnić i docelowo trafiać do innego typu odbiorcy. Podobno będzie posiadał klasyczny wyświetlacz LED, ale za to ma wyglądać na znacznie większy, gdyż przewiduje się wielkość przekątną 6,1 cala. W tym przypadku użytkowników ma przyciągnąć przystępna cena w przedziale od 650 do 750 dolarów.


Trzecia planowana wersja to iPhone X plus z 6,5 calowym wyświetlaczem OLED. Wszystkie przewidziane opcje mają być wyposażone w funkcję face ID. Dodatkowo mają je wyróżniać bardzo wąskie ramki.

Sprawdź inne nasze OpiNEWSY

Wasza ocena

Fotografia kulinarna to jej pasja, dlatego recenzje sprzętu AGD czy najnowszych lustrzanek i kompaktów to dla niej żaden problem. Dobre jedzenie i wysokiej jakości kawę ceni sobie ponad wszystko. Oddana fangirl Canona i miłośniczka e-booków. Kindle to towarzysz każdego wyjazdu razem z wysłużonym, acz nadal perfekcyjnym pełnoklatkowcem Canona 5D Mark II.