Czym jest funkcja SAMSUNG Addwash?

AGD
Opublikowane: Marzec 9, 2018 2018-04-18T12:07:46+00:00

Funkcja Addwash wprowadzona do pralek marki SAMSUNG, to proste rozwiązanie, na które chyba wszyscy użytkownicy długo czekali. W końcu kto nie chciałby dodawać ubrań do bębna w trakcie prania bez konieczności zatrzymywania cyklu prania. Jakie modele pralek SAMSUNG posiadają tę funkcję?

model pralki samsung addwash

Jak działa funkcja Addwash?

Idea stojąca za tą funkcją, jest bardzo prosta w swojej formie. Pralki posiadające tę funkcjonalność na froncie otrzymały niewielkie drzwiczki, które możemy otworzyć w trakcie prania i następnie dodać ubrania, o których zapomnieliśmy wcześniej. Plusem jest brak konieczności zatrzymywania pralki. Niektóre modele z funkcją aktywnego dodawania prania, wymagają zatrzymania programu piorącego i odpompowania wody z bębna. Dopiero wtedy program odblokowuje drzwiczki frontowe.

W przypadku pralek SAMSUNG z funkcją Addwash proces został znacząco usprawniony. Możemy dodać pranie w trakcie płukania, prania właściwego a nawet w trakcie wirowania. Jest to dla użytkownika spora oszczędność czasu użytkownika. Do tej pory pralki pozwalające na dodanie nowego ubrania podczas prania, wymagały około 5 minut oczekiwania. Dla użytkowników Addwash oznacza to również dodatkową oszczędność wody – bęben nie musi być tak często opróżniany.

Pralki z funkcją dodawania prania

Pralki z dodatkowymi drzwiami charakteryzują się dużą ładownością oraz wysoką klasą energetyczną. Samsung decydując się na to rozwiązanie uwzględnił głównie modele z wyższej półki takie jak: WW80K5410UW, WW70K5213WW lub WW70K5210UW.

Każdy z tych modeli posiada bardzo wydajny silnik Digital Inverter, który znacząco redukuje hałas w trakcie prania i wirowania, zapewniając równocześnie bardzo długą żywotność pralki. Producent na silnik udziela aż 10-letnią gwarancję niezawodności.

Większość pralek z funkcją Addwash posiada także pełne wsparcie dla funkcji ecobubble, która odpowiada za szybkie i skuteczne usuwanie nawet uporczywych plam. Poza marketingowym slangiem przyznaję, że ta funkcja bardzo usprawnia proces prania, zwłaszcza jeśli często pierzemy delikatne tkaniny.
wybierz dobrą pralkę samsung adwash

Jak działa funkcja ecobubble?

Aktywna piana, to kolejny sposób na zwiększenie skuteczności prania. Urządzenie przed rozpoczęciem wybranego przez nas programu, wytwarza dodatkową porcję piany, której zadaniem jest odpowiednie zmiękczenie zabrudzeń. Następnie pralka przystępuje do uruchomienia właściwego trybu pracy. Przyznaję, że technologią ecobubble to cenny dodatek dla naszego domowego arsenału sposobów na plamy. Pralki z funkcją aktywnej piany radzą sobie również bardzo dobrze z usuwaniem sierści z ubrań – to z pewnością przekona miłośników czworonogów.

Zalety funkcji Addwash w pralkach Samsung

Mam nadzieję, że niniejszy poradnik przybliżył Ci zalety oraz zastosowanie funkcji Addwash w pralkach firmy SAMSUNG. W branży, w której nowości nie pojawiają się w tak krótkich odstępach czasu jak w przypadku smartfonów lub telewizorów, funkcja Addwash została ciepło przyjęta przez użytkowników i recenzentów.

Sprawdź pozostałe artykuły na naszym portalu oraz nie zapomnij odwiedzić naszego kanału na Youtube.

ZOBACZ NASZĄ RECENZJĘ PRALKI SAMSUNG WW12K8412OW

Wasza ocena

Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.

Szanowny Czytelniku!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). W związku z tym chcielibyśmy prosić Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i poinformować Cię o zasadach, na jakich będzie się to odbywało od 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez Opinie RTV AGD (własność Mediamass).

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest portal Opinie RTV AGD będący własnością Mediamass.

Komu możemy przekazywać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem mogą to być podmioty przetwarzające dane na zlecenie portalu Opinie RTV AGD np: firmy zajmujące się marketingiem lub podwykonawcy usług. Twoje dane mogą być też udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną notę prawną.

Twoje prawa w stosunku do danych osobowych?

Masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz masz prawo dostępu do nich lub sprostowania.

Celem portalu Opinie RTV AGD jest dostarczanie czytelnikom ciekawych treści dotyczących branży elektroniki użytkowej. Twoje dane pomogą nam w lepszym zarządzaniu portalem oraz pozwolą nam dostarczać Ci treści redakcyjne adekwatne do Twoich oczekiwań.

Z wyrazami szacunku

Zespół Opinie RTV AGD