iPhone szybki lub sprawny – Ty wybierasz!

NEWS
Opublikowane: Luty 8, 2018 2018-02-21T12:27:41+00:00

iOS 11.3 w wersji beta 2 wprowadza nowe funkcje dla użytkowników – przywrócenie pełnej wydajności dla starszych modeli iPhone’a i informację o stopniu zużycia ogniwa. Wiemy także jak wygląda nowe menu baterii i jakie są nowe funkcje. Czy Apple wróci w łaski użytkowników?


Apple pod ścianą

Apple było zdania, że wie znacznie lepiej czego potrzebuje i oczekuje użytkownik, od niego samego. Fala krytyki, która zalała markę przyczyniła się, do pójścia przez firmę na pewne ustępstwa odnośnie ogniw. W nowej aktualizacji systemu iOS wprowadzono menu dla zarządzania baterią. Jednak zanim nowy iOS 11.3 ujrzy światło dzienne, minie jeszcze sporo czasu.

Główna zmiana dotyczy akumulatora. Użytkownicy, którzy biorą udział w beta testach, będą mogli uzyskać dokładne informacje odnośnie stanu akumulatora w ich urządzeniach – wskaźnik procentowy będzie informować, ile energii może przyjąć akumulator w porównaniu do fabrycznie nowego egzemplarza.

Wcześniej, w przypadku wykrycia przez system zużytego ogniwa, iPhone automatycznie obniżał wydajność, by dalej zapewnić niezawodność działania. Nowe menu akumulatora wprowadzone przez iOS 11.3 pozwala użytkownikowi, na wyłączenie spowalniania systemu. Należy jednak pamiętać, że jeśli telefon się wyłączy z powodu wyładowanej baterii, powyższą opcję trzeba na nowo aktywować.

TIM COOK PRZYZNAŁ SIĘ DO SPOWALNIANIA SMARTFONÓW APPLE – czytaj więcej

iOS 11.3 – kolejne zmiany

Nowa wersja systemu będzie okresowo sprawdzać stan ogniwa zamontowanego w naszym smartfonie. To my, jako użytkownicy będziemy decydować o szybkości urządzenia lub dłuższej żywotności baterii.

Również wynikiem zeszłorocznej burzy medialnej, jest to, że w przypadku starszych urządzeń Apple obniżyło koszt wymiany akumulatora w iPhone’ach po okresie gwarancji. Do końca roku użytkownicy w Polsce zapłacą 129 złotych, zamiast 369 złotych. Czy Waszym zdaniem to wystarczy, aby wrócić do łask użytkowników?

ZOBACZ NASZĄ RECENZJĘ iPHONE’A SE

Wasza ocena

Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.

Szanowny Czytelniku!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). W związku z tym chcielibyśmy prosić Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i poinformować Cię o zasadach, na jakich będzie się to odbywało od 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez Opinie RTV AGD (własność Mediamass).

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest portal Opinie RTV AGD będący własnością Mediamass.

Komu możemy przekazywać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem mogą to być podmioty przetwarzające dane na zlecenie portalu Opinie RTV AGD np: firmy zajmujące się marketingiem lub podwykonawcy usług. Twoje dane mogą być też udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną notę prawną.

Twoje prawa w stosunku do danych osobowych?

Masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz masz prawo dostępu do nich lub sprostowania.

Celem portalu Opinie RTV AGD jest dostarczanie czytelnikom ciekawych treści dotyczących branży elektroniki użytkowej. Twoje dane pomogą nam w lepszym zarządzaniu portalem oraz pozwolą nam dostarczać Ci treści redakcyjne adekwatne do Twoich oczekiwań.

Z wyrazami szacunku

Zespół Opinie RTV AGD