Miele wprowadza automatyczne dozowanie detergentów w pralko-suszarkach!

AGD
Opublikowane: Maj 22, 2017 2018-01-12T14:45:38+00:00

Dziś porozmawiamy na temat nowej technologii w segmencie AGD, która chociaż nie rewolucjonizuje branży to jednak wprowadza miłą dozę ewolucji do znanych nam patentów. Mowa o automatycznym dozowaniu detergentów w pralko-suszarkach od Miele.

Och, ileż detergentów….

Marka Miele słynie z dokładności w projektowaniu swoich urządzeń, wysokiej jakości wykonania oraz częstym wprowadzaniu innowacji. Czy jednak automatyczny system dozowania detergentów jest nam tak bardzo potrzebny w codziennym życiu?

Oczywiście w Polsce rynek pralko-suszarek nie stanowi statystycznej dominanty, jednak obserwując trendy na rynku producentów AGD można przyjąć, że pralko-suszarki będą obecne co raz częściej w polskich gospodarstwach domowych. Samo rozwinięcie technologii implementowanych w pralko-suszarkach Miele oceniam jako bardzo dobry krok zwłaszcza, że Miele już wprowadziło wiele ciekawych technologicznie rozwiązań jak:

  • QuickPowerWash&Dry
  • PowerWash 2.0
  • CapDosing
  • WiFiConn@ct1
  • SteamCare

Jako dodatek do powyższych technologii, rozwiązanie o nazwie TwinDos pozwala na dozowanie dedykowanych środków czyszczących UltraPhase 1&2 w czasie prania. Dzięki temu pralko-suszarki Miele osiągają najlepsze rezultaty prania zarówno tkanin białych jak kolorowych (jak zapewnia producent). Spodziewam się, że coraz większa pula producentów będzie sięgać po podobne rozwiązania.

SPRAWDŹ TEŻ RECENZJĘ PRALKI SAMSUNGA:

W moim przekonaniu dodanie technologii dozowania detergentów to spore ułatwienie oraz krok w kierunku poprawy jakości obsługi pralko-suszarek. Jednak nie mogę oprzeć się myśli, że zamiast rozwijać tego typu technologie chciałbym, aby producenci zwiększyli wysiłek w celu obniżenia kosztów pralko-suszarek.

Serdecznie zapraszam do lektury pozostałych artykułów na naszym portalu, zapraszam Was również do proponowania tematów, które chcielibyście przeczytać na łamach naszego portalu.


Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.

Szanowny Czytelniku!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). W związku z tym chcielibyśmy prosić Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i poinformować Cię o zasadach, na jakich będzie się to odbywało od 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez Opinie RTV AGD (własność Mediamass).

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest portal Opinie RTV AGD będący własnością Mediamass.

Komu możemy przekazywać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem mogą to być podmioty przetwarzające dane na zlecenie portalu Opinie RTV AGD np: firmy zajmujące się marketingiem lub podwykonawcy usług. Twoje dane mogą być też udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną notę prawną.

Twoje prawa w stosunku do danych osobowych?

Masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz masz prawo dostępu do nich lub sprostowania.

Celem portalu Opinie RTV AGD jest dostarczanie czytelnikom ciekawych treści dotyczących branży elektroniki użytkowej. Twoje dane pomogą nam w lepszym zarządzaniu portalem oraz pozwolą nam dostarczać Ci treści redakcyjne adekwatne do Twoich oczekiwań.

Z wyrazami szacunku

Zespół Opinie RTV AGD