opiNEWS: iPhone X z problemami. Modele trafią do klientów dopiero w grudniu?

Apple
Opublikowane: Październik 6, 2017 2018-01-12T14:34:10+00:00

Polujesz na iPhone’a X w przedsprzedaży? Wyczekujesz 27 października, kiedy to pojawi się możliwość zakupu nowego flagowca z logiem nadgryzionego jabłuszka? Modele miały pojawić się u klientów i w sklepach 3 listopada i byłoby szkoda, gdyby coś opóźniło ten proces… a na to się niestety zapowiada.iphone x z problemami

Problemy z produkcją iPhone X

Przedsprzedaż entuzjastycznie przyjętego przez fanów iPhone’a X ma wystartować 27 października. Według zapowiedzi firmy Apple z konferencji, do rąk użytkowników modele miały dotrzeć w niedługim czasie po zakupie. Oficjalna sprzedaż w sklepach wystartować ma 3 listopada, ale już teraz pojawiają się wyraźne sygnały, że Apple może nie sprostać wymaganiom produkcyjnym.

Serwis Brightwire dostarczający informacje inwestorom opublikował tweeta potwierdzającego wcześniejsze plotki na temat problemów produkcyjnych Apple. Serwis poinformował, że mniej niż 10% wyprodukowanych egzemplarzy iPhone’a X spełnia oczekiwania Apple. Jeśli wierzyć plotkom, to jest wielce prawdopodobne, że iPhone’y X trafią do klientów dopiero w grudniu. Być może termin zostanie przesunięty nawet na początek roku 2018.

Wcześniejsze plotki o problemach Apple i iPhone X

W minionych miesiącach pojawiały się strzępy informacji zwiastujące problemy. Jedną z nich podał analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo, który wielokrotnie przedstawiał sprawdzone informacje na temat nowych flagowców od Apple. Według pracownika KGI Securities produkcja nowego flagowca miała przebiegać bardzo powoli – problematyczna okazała się produkcja dwóch modułów odpowiadających za działanie kamery TrueDepth w przypadku skanowania twarzy 3D.
apple ma problemy z iphone x

Również wiceprezes Foxconnu (CEO fabryki produkującej iPhony) – Luo Zhongsheng w minionych miesiącach podał do wiadomości publicznej, że Apple ma problemy z produkcją modeli z serii 8. Wtedy przyczyną był bardzo wysoki wskaźnik odrzuceń (aż 40%) wyświetlaczy OLED, który wynikał ze specyficznego designu.

ZOBACZ RECENZJĘ GŁOŚNIKA SONY:

Czy fani zdobędą wymarzone iPhone’y X na czas? Czy Apple zaliczy wpadkę produkcyjną? Z zapartym tchem śledzić będziemy rozwój wydarzeń i poczynania firmy z Silicon Valley.


Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.
Opinie RTV AGD