opiNEWS – Smartfon UleFone – identyczny jak iPhone X?

Apple
Opublikowane: Listopad 14, 2017 2018-05-16T15:54:20+00:00

Niedawno firma Apple wypuściła kolejny smartfon. iPhone X dotarł już do pierwszych użytkowników. Ale to nie wszystko! Firma UleFone już zapowiedziała model łudząco podobny do pierwowzoru. Dowiedz się, czy smatfon UleFone jest niemalże identyczny jak iPhone X?

Najnowszy UleFone – Co o nim wiemy?

Producent ujawnił już kilka danych technicznych dotyczących swojego najnowszego smartfona. To właśnie na tej podstawie w internecie pojawiły się opinie, że będzie on niemalże identyczny jak iPhone X. Tańszy zamiennik nowego telefonu Apple, według ujawnionych informacji, będzie posiadał procesor Mediatek Helio P25, 6GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej, której nie będzie można rozszerzyć kartą SD.

Czy wszystko będzie identyczne?

Nowy UleFone ma mieć ekran o wielkości 5,8 cala oraz rozdzielczość FullHD+. Matryca będzie jednak różniła się od tej w iPhonie. Wstępnie nowy smartfon ma posiadać standardowy ekran IPS. Podobno marka UleFone postawi również na detektor twarzy, rezygnując tym samym z czytnika linii papilarnych. Za rozpoznawanie twarzy ma być odpowiedzialny system Face ++. Pozostałe informacje nie są nam znane. Szczegółowa specyfikacja modelu nie została jeszcze opublikowana. Niektórzy uważają, że nowy UleFone czerpie również garściami z Samsunga Galaxy S8.


Jesteście ciekawi co tym razem zaprezentuje firma Ulefone?


Zobacz nasz test wspomnianego w tekście smartfona SAMSUNG GALAXY S8

Wasza ocena

Gra na gitarze, komputerze, konsoli, smartfonie, w piłkę nożną i w gry planszowe. Wszelkie formy wirtualnej (i nie tylko) rozrywki są jego specjalnością i pasją. Spory między Xboksem a PlayStation rozstrzyga rzutem monetą, a później i tak siada do peceta. Wieczorami wciąż wspomina Windows Phone 8.1, katuje Królestwo Rhodoków w Mount & Blade: Warband albo spaceruje po Górniczej Dolinie.