Pierwszy sklep internetowy Xiaomi w Polsce – doczekaliśmy się

NEWS
Opublikowane: Styczeń 31, 2018 2018-02-21T12:27:10+00:00

Nastał czas zmian. W Polsce pojawił się pierwszy oficjalny sklep internetowy Xiaomi. To duży news ponieważ do tej pory, produkty tego producenta, były dostępne głównie u resellerów. Polscy konsumenci docenili w ostatnich latach smartfony oraz inne akcesoria Xiaomi. Dlaczego?

Koniec z zagranicznymi sklepami

Do tej pory smartfony oraz inne urządzenia marki Xiaomi dostępne były głównie u zagranicznych sprzedawców. Część ludzi decydowała się nawet na sprowadzenie produktu bezpośrednio z Chin. Teraz te problemy odchodzą w niepamięć ponieważ mi-home.pl wkracza na scenę.

Autoryzowany sklep internetowy wystartował z pełną ofertą produktów Xiaomi, dlatego jeśli szukasz smartfona Xiaomi Redmi lub głośników – wiesz gdzie kierować swe kroki.

Dlaczego Polacy pokochali Xiaomi?

Co takiego ma w sobie ta marka, że Polacy tak bardzo ją pokochali? Najważniejszy argument to doskonały stosunek jakości do ceny. Smartfon Xiaomi Redmi 5 plus z rewelacyjnymi podzespołami można kupić za raptem 800 złotych, a konkurować wydajnością może z modelami z pułapu 1200-1500 złotych.

Podobną tendencję możemy zaobserwować w przypadku deskorolek elektrycznych lub głośników bezprzewodowych tego producenta. Xiaomi jest tanie i prawdopodobnie będzie jeszcze tańsze, ponieważ świeżo po uruchomieniu sklepu internetowego, uruchomiona zostanie szeroko zakrojona akcja szybkich promocji. Łowcy okazji z pewnością zacierają już ręce.
Pozostaje nam obserwować spokojnie rozwój sklepów stacjonarnych tego producenta oraz wyczekiwać na promocję.

A czy Wy, korzystacie z urządzeń Xiaomi?

Wasza ocena

Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.

Szanowny Czytelniku!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). W związku z tym chcielibyśmy prosić Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i poinformować Cię o zasadach, na jakich będzie się to odbywało od 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez Opinie RTV AGD (własność Mediamass).

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest portal Opinie RTV AGD będący własnością Mediamass.

Komu możemy przekazywać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem mogą to być podmioty przetwarzające dane na zlecenie portalu Opinie RTV AGD np: firmy zajmujące się marketingiem lub podwykonawcy usług. Twoje dane mogą być też udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną notę prawną.

Twoje prawa w stosunku do danych osobowych?

Masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz masz prawo dostępu do nich lub sprostowania.

Celem portalu Opinie RTV AGD jest dostarczanie czytelnikom ciekawych treści dotyczących branży elektroniki użytkowej. Twoje dane pomogą nam w lepszym zarządzaniu portalem oraz pozwolą nam dostarczać Ci treści redakcyjne adekwatne do Twoich oczekiwań.

Z wyrazami szacunku

Zespół Opinie RTV AGD