Prezent na komunię do 500 złotych – co warto wybrać?

PORADY
Opublikowane: Maj 4, 2018 2018-05-07T15:42:44+00:00

Zakup odpowiedniego prezentu na komunię to nie lada wyzwanie. Po pierwsze, musimy sprawić naszym zakupem radość dziecku. Po drugie – nie możemy popełnić żadnego faux pas, kupując rzecz, która jest już od dawna passe. Zapewne wydaje Ci się, że najlepsze i najmodniejsze gadżety kosztują fortunę. Nic bardziej mylnego! Sklepy na przełomie kwietnia i maja ratują nas wieloma promocjami. Zobacz nasz subiektywny przegląd prezentów na komunię do 500 zł.


Tablet LCD Garett Tab1 Zielony

Tablet LCD Garret Tab1 to urządzenie, które zadowoli zarówno obdarowane dziecko, jak i jego rodziców. Dzięki zaawansowanej technologii Reflex, gadżet pozwala na odczytywanie ekranu w każdym miejscu i o każdym czasie, będąc odpornym nawet na najbardziej niekorzystne warunki oświetleniowe. Nasza propozycja jest świetną alternatywą dla obciążających tornister zeszytów. Tablet LCD Garett powstał przede wszystkim z myślą o tym, aby być zamiennikiem dla notatników, szkicowników, czy nawet kartek samoprzylepnych. Dzięki niemu dziecko nie nabawi się wad kręgosłupa, a przy tym wszystkim zacznie myśleć ekologicznie – zamiast korzystać z multum kartek, ołówków i długopisów, będzie mogło wszystko umieścić w jednym miejscu, nie zużywając przy tym surowców naturalnych.

tablet na komunię garett

Robot SPHERO Mini

Nasza kolejna propozycja to mała, interaktywna piłka-robot, którą steruje się za pomocą smartfonu lub tabletu. Zabawkę można wykorzystać według swojego uznania – wymyślając własne zabawy lub wykorzystując załączone gry zręcznościowe przez producenta. Jedyne co nas w tym przypadku ogranicza, to nasza wyobraźnia. Niezaprzeczalnym plusem tej zabawki jest możliwość programowania urządzenia – dzięki temu mały robot nie tylko dostarcza odprężenia, ale też zapewnia walory edukacyjne. Dodatkowo, rodzice nie muszą się martwić, że ich dziecko zbyt szybko uzależni się od małej piłki, nie potrafiąc się z nią rozstać. Zabawka na pełnej baterii wytrzymuje do 45 minut, co może okazać się dla wielu ludzi wybawieniem.

Kamera sportowa SJCAM SJ5000

Chcesz obudzić w dziecku wrażliwą duszę artysty i sprawić prezent, który będzie wymagał od niego wyjścia poza cztery ściany swojego pokoju? Kamera sportowa SJCAM SJ5000 to idealne rozwiązanie. Urządzenie jest wyposażone w szerokokątny obiektyw, co umożliwia rejestr pełniejszego obrazu. Dziecko będzie mogło uchwycić zarówno krajobraz na wycieczce szkolnej, jak i również mecz piłki nożnej. Dodatkowo, aplikacja SCJAM Zone pozwala zarządzać kamerą przy pomocy smartfona lub tabletu. Dzięki temu można zdalnie zarządzać funkcjami oraz przegrywać pliki na komputer.

ZOBACZ NASZĄ RECENZJĘ JEDNEJ Z KAMER SJCAM

Smartwatch GARETT G25

Statystycznie spoglądamy na telefon do 150 razy na dzień. Można tego uniknąć poprzez zakup smartwatcha. Ten prezent pozwoli dziecku dorastać będąc wolnym od uzależnienia od wiecznego sprawdzania swojego smartfona. Główną zaletą tego produktu, która bardzo ucieszy rodziców pociechy, jest wodoszczelność. Dzięki temu nie trzeba się obawiać, że dziecko w swoim roztrzepaniu zapomni np. o zdjęciu zegarka przed kąpielą i zniszczy urządzenie – producent przewidział takie wypadki i postarał się im skutecznie zapobiec. Smartwatch umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń za pomocą opcji Bluetooth.

Mamy nadzieję, że odnalazłeś wśród naszych propozycji idealny prezent na komunię. Jeśli tak się nie stało – nich powyższa lista posłuży Ci za inspirację!

Wasza ocena

Pasjonatka sportu i spędzania czasu na wolnym powietrzu. Smartbandy i smartwatche to jej bezprzewodowi przyjaciele, którzy w precyzyjnych liczbach, wyrażają jej treningowe postępy. Nie straszny jej półmaraton oraz całodniowa sesja zdjęciowa w plenerze. Obiektywy do lustrzanki zmienia jak rękawiczki i z wielkim zawzięciem piętnuje tych, którzy w nieprawidłowy sposób czyszczą swoje aparaty. Na portalu Opinie RTV AGD sprawdza gadżety sportowe oraz testuje aparaty wszelkiej maści. Na dobry kadr potrafi czekać godzinami i wie, że cierpliwość popłaca. Jej teksty pełne są dygresji oraz osobistego spojrzenia na funkcjonalność każdego recenzowanego urządzenia.

Szanowny Czytelniku!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). W związku z tym chcielibyśmy prosić Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i poinformować Cię o zasadach, na jakich będzie się to odbywało od 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez Opinie RTV AGD (własność Mediamass).

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest portal Opinie RTV AGD będący własnością Mediamass.

Komu możemy przekazywać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem mogą to być podmioty przetwarzające dane na zlecenie portalu Opinie RTV AGD np: firmy zajmujące się marketingiem lub podwykonawcy usług. Twoje dane mogą być też udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną notę prawną.

Twoje prawa w stosunku do danych osobowych?

Masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz masz prawo dostępu do nich lub sprostowania.

Celem portalu Opinie RTV AGD jest dostarczanie czytelnikom ciekawych treści dotyczących branży elektroniki użytkowej. Twoje dane pomogą nam w lepszym zarządzaniu portalem oraz pozwolą nam dostarczać Ci treści redakcyjne adekwatne do Twoich oczekiwań.

Z wyrazami szacunku

Zespół Opinie RTV AGD