Samsung Note 8 – problemy z akumulatorem

NEWS
Opublikowane: Styczeń 1, 2018 2018-01-11T16:13:12+00:00

Ostatnio media społecznościowe mocno nagłośniły temat problemów smartfonów Samsung Galaxy Note 8 oraz problemów, jakie mają z akumulatorem. Firma odniosła się do sprawy. Niektórzy użytkownicy po rozładowaniu urządzenia, nie mogli uruchomić go ponownie.

Fani zareagowali natychmiast

Kilku użytkowników flagowca firmy Samsung zauważyło, że smartfon nie reagował na podłączenie do zasilania, gdy wcześniej jego akumulator został całkowicie rozładowany. Wszelkie próby pobudzenia modelu nie przynosiły rezultatów, czyniąc urządzenie bezużytecznym. Nawet próby uruchomienia recovery mode nie dawały żadnych efektów.

Jednostkowe przypadki, czy poważny problem?

Niesławny Samsung Galaxy Note 7 miał liczne problemy z prawidłowym funkcjonowaniem baterii, więc po premierze kolejnej odsłony serii fani są szczególnie wyczuleni na problemy tego typu. Producent szybko ustosunkował się do tematu chcąc uspokoić fanów marki. Na razie przyczyny problemu nie są znane, ale postawa firmy Samsung, która nie chowa głowy w piasek napawa optymizmem.

Po stronie producenta stają również testerzy i blogerzy technologiczni, którzy od premiery modelu w 2017 roku przetestowali Note 8 na wszelkie sposoby uzyskując bardzo dobre rezultaty. Również w naszej redakcji nie odnotowaliśmy żadnych problemów z czasem pracy oraz ładowaniem urządzenia.

ZOBACZ NASZĄ RECENZJĘ SAMSUNGA GALAXY NOTE 8

Wasza ocena

Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.