Telewizory kompatybilne z Netflixem

Sony
Opublikowane: Wrzesień 27, 2017 2018-01-12T14:35:20+00:00

Netflix to znana na całym świecie internetowa platforma, która udostępnia ogromne ilości seriali i filmów swoim użytkownikom. Ich produkcje można oglądać za pomocą strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Jesteś fanem nowych produkcji i szukasz nowego odbiornika? Poznaj telewizory kompatybilne z Netflixem.

Jak działa Netflix na telewizorach?

Czy seriale na Netflixie można oglądać na dowolnym telewizorze z dostępem do internetu? – to pytanie zadawane jest przez Was bardzo często. Korzystanie z platformy jest możliwe na telewizorach, które posiadają dostęp do aplikacji NETFLIX. Na stronie serwisu znajdziemy listę proponowanych urządzeń. Obecnie wspierane marki sprzętu to:

 • Samsung
 • LG
 • Sony
 • Panasonic
 • Philips
 • Sharp
 • Toshiba
 • Ważna informacja! Na niektórych pilotach, dedykowanych konkretnym modelom smartTV, znajduje się przycisk „Netflix”, który bezpośrednio włącza apkę. Czasami, aby uzyskać dostęp do platformy, wystarczy zaktualizować urządzenie. Jak łatwo sprawdzić, czy Twój telewizor pozwala na korzystanie z omawianej wypożyczalni? Sprawdź listę dedykowanego sprzętu na ich stronie internetowej.

  Co musi posiadać telewizor kompatybilny z platformą?

  Przede wszystkim sprzęt musi posiadać dostęp do Internetu. Wymagana jest także opcja „TV instant ON”. Dodatkowe udogodnienia to wspomniany przycisk na pilocie lub zainstalowana aplikacja, która znajduje się w szybkim menu. Platforma Netflix udostępnia filmy i seriale w bardzo wysokiej jakości, nawet 4K! Posiadając telewizor z taką rozdzielczością w pełni wykorzystamy możliwości platformy i będziemy mogli się cieszyć perfekcyjnym obrazem. W dalszej części artykułu znajdziecie kilka modeli telewizorów, która naszym zdaniem pozwolą na wykorzystanie wszystkich możliwości, które daje Netflix.

  Najlepsze telewizory kompatybilne z Netflixem

  O markach sprzętu już wspomnieliśmy wcześniej. Skupimy się na telewizorach, które zapewniają nie tylko świetną jakość obrazu, ale również dźwięku. Zdajemy sobie sprawę, że produkcje Netflixa są na najwyższym poziomie. Polecamy oglądanie ich na dużym ekranie, jeśli to możliwe. Po co się rozdrabniać? Fanom nowinek technologicznych polecamy 55-calowy model LG SJ800. Jego atut to wyświetlanie przepięknych kolorów oraz redukcja zniekształceń dzięki nanocząsteczkom.

  Mimo wszystko użytkownicy najchętniej wybierają telewizory marki Sony oraz Samsung. Ostatnia z wymienionych firm oferuje nam opcję odbiornika 55-calowego z technologią Quantum Dot, rozdzielczością 4K, dźwiękiem przestrzennym i funkcją Dolby Digital Plus. Mowa tutaj o modelu Samsung Qled Q7F .

  SPRAWDŹ, CO SĄDZIMY O TELEWIZORZE SONY BRAVIA 55XE9005:

  Nasz ostatni kandydat posiada równocześnie największe gabaryty. Mowa tutaj o gigancie SONY XE85. Niektóre jego modele posiadają aż 69-calowy ekran. To propozycja dla osób, które kochają oglądanie najnowszych produkcji, cenią wysoką jakość okazu i lubią maratony serialowe z przyjaciółmi. Idealnym dźwiękiem możemy cieszyć się dzięki technologii S-Force Front Surround. Propozycja Sony jest najdroższa z całego naszego zestawienia.

  Wasza ocena

  Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.
  Opinie RTV AGD