Video: Aparat Sony DSC-RX100M3 – Prezentacja modelu

Sony
Opublikowane: Grudzień 14, 2017 2018-01-11T16:16:28+00:00

Niewielki aparat o potężnych możliwościach – to właśnie Sony DSC-RX100M3. Zobaczcie odcinek z udziałem Mdk’a , który podzieli się pierwszymi wrażeniami i opowie Wam o specyfikacji tego modelu.


DSC-RX100M3 – doskonały prezent na święta!

Nadchodzące święta to doskonały czas, aby poszukać dla najbliższych wspaniałego prezentu. Naszym zdaniem aparat Sony DSC-RX100M3 doskonale sprawdzi się w tej roli. Dlaczego? Ponieważ seria RX100 cieszy się wyjątkową popularnością wśród fanów marki. Sony bardzo dobrze wyposażył niewielki aparat w czułą matrycę 20 MPix oraz obiektyw ZEISS® Vario-Sonnar® T* 24–70 mm z przysłoną F1,8–2,8.

W plecaku każdego fotografa

Z takim aparatem uchwycisz najpiękniejsze chwile w czasie świąt oraz zabawy sylwestrowej. Warto zwrócić uwagę na przemyślane wykonanie obudowy modelu. Mimo swoich niewielkich rozmiarów aparat pewnie leży w dłoni i jak na tak niewielkie wymiary, oferuje bardzo wiele opcji fotografii i nagrywania filmów video.


ZOBACZ NASZ MATERIAŁ O MODELU SONY RX100V

Model oczywiście znajdziesz w sklepie naszego partnera MatrixMedia.pl a jeśli nasz materiał Ci się spodobał, to nie zapomnij zostawić SUBA na naszym kanale YT.

Wasza ocena

Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.