Video: opiNEWS odc.2

VIDEO
Opublikowane: Listopad 17, 2017 2018-01-10T10:14:09+00:00

W kolejnym odcinku naszego programu przyjrzeliśmy się ciekawostkom ze świata AGD i RTV. Co nowego? Zobacz odcinek i przekonaj się sam.


iPhone X na mrozie

Słyszeliście, że iPhony X zawieszają się, gdy są wystawione na temperaturę zbliżoną do 0 stopni Celsjusza? Apple potwierdził całą sprawę i zapowiedział wypuszczenie łatki, która problem usunie. Niemniej jednak trochę szkoda, że smartfon za tak dużą sumę pieniędzy, na start generuje takie problemy.


Zagraniczni Youtuberzy zaproszeni przez polski rząd

To prawda, do naszego kraju już wkrótce mogą przybyć zagraniczni Youtuberzy, których zadaniem będzie udokumentować czas spędzony w Polsce. Pomysł ciekawy choć wzbudzający kontrowersje. Jedni są za a drudzy przeciw – po której stronie Ty stoisz?


Platforma Steam wreszcie z polskim złotym

Teraz zamiast Euro, możesz płacić złotówkami na Steamie. Ta wiadomość z pewnością ucieszy graczy, którzy już wyczekują świątecznej wyprzedaży. Cześć i chwała Gabenowi!

W kolejnym tygodniu powrócimy do Was z garścią nowych newsów z branży. Jeśli jest jakiś temat, który wzbudził Wasze zainteresowanie, wskażcie go w komentarzach.
Jeśli odcinek Ci się podobał, nie zapomnij polubić nas na Facebooku oraz zostawić SUBA na naszym kanale YT.

Źródła:
Zagraniczni Youtuberzy
Steam w złotówkach
iPhone X na mrozie

Wasza ocena

Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.