Video: Recenzja słuchawek SONY WH-H900N – lepsze od BOSE?

VIDEO
Opublikowane: Styczeń 25, 2018 2018-02-21T12:26:54+00:00

Na naszym kanale mieliśmy okazję przetestować wiele modeli słuchawek. W najnowszym odcinku sprawdziliśmy możliwości tłumienia hałasu w słuchawkach SONY WH-H900N. Czy warto rozważyć ich zakup? Zapraszamy do oglądania odcinka!

Słuchawki lepsze od BOSE?

Porównując możliwości słuchawek SONY WH-H900N, najbliżej im do modeli BOSE QC35 II lub BEATS’ów STUDIO 3 WIRELESS. Model od firmy SONY to bezprzewodowy wariant słuchawek, które parujemy za pomocą modułu Bluetooth lub NFC. Słuchawki bardzo dobrze radzą sobie z przetwarzaniem dźwięku, wykorzystując między innymi technologię LDAC, która odpowiada za przetwarzanie dźwięku w wyższej rozdzielczości. To sprawia, że nawet stare utwory, nabierają nowego brzmienia.

Wykonanie

Tutaj nie znajdziemy wielkich rewolucji w porównaniu do poprzednich modeli testowanych na naszym kanale. Zastosowano więcej plastikowych elementów, zachowując skórkę, wyłącznie do pokrycia gąbki na słuchawkach. Standardowo w modelach słuchawek bezprzewodowych SONY, nawigujemy po funkcjach urządzenia za pomocą dotykowego panelu na prawej słuchawce.
W czasie testów zwróciliśmy uwagę na bardzo dobrze zaprojektowany pałąk, który utrzymywał słuchawki w prawidłowej pozycji nawet w trakcie długich sesji muzycznych.

SONY WH-H900N podsumowanie

Słuchawki w swoim przedziale cenowym prezentują się bardzo dobrze. Daleko im do testowanych wcześniej MDR-1000X. Zobacz pełną recenzję oraz podziel się w komentarzach swoją opinią!

ZOBACZ NASZĄ VIDEO RECENZJĘ INNYCH MODELI SŁUCHAWEK BEZPRZEWODOWYCH

Wasza ocena

Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.

Szanowny Czytelniku!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). W związku z tym chcielibyśmy prosić Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i poinformować Cię o zasadach, na jakich będzie się to odbywało od 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez Opinie RTV AGD (własność Mediamass).

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest portal Opinie RTV AGD będący własnością Mediamass.

Komu możemy przekazywać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem mogą to być podmioty przetwarzające dane na zlecenie portalu Opinie RTV AGD np: firmy zajmujące się marketingiem lub podwykonawcy usług. Twoje dane mogą być też udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną notę prawną.

Twoje prawa w stosunku do danych osobowych?

Masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz masz prawo dostępu do nich lub sprostowania.

Celem portalu Opinie RTV AGD jest dostarczanie czytelnikom ciekawych treści dotyczących branży elektroniki użytkowej. Twoje dane pomogą nam w lepszym zarządzaniu portalem oraz pozwolą nam dostarczać Ci treści redakcyjne adekwatne do Twoich oczekiwań.

Z wyrazami szacunku

Zespół Opinie RTV AGD