Video: Słuchawki Sony MDR-ZX770BN czy warto?

Sony
Opublikowane: Grudzień 27, 2017 2018-01-11T16:14:40+00:00

Na naszej muzycznej liście przebojów pojawił się kolejny model słuchawek bezprzewodowych Sony MDR-ZX770BN. W naszej video recenzji omawiamy zalety i wady modelu oraz pytamy – czy warto ten model kupić?

test słuchawek Sony MDR-ZX770BN

Sony MDR-ZX770 warte Twoich pieniędzy?

Co urzekło nas w słuchawkach od japońskiego giganta? Na pierwszy plan wysuwa się argument, ze model oferuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Za około 500 złotych otrzymujemy kawał naprawdę solidnie wykonanego sprzętu. Słuchawki wspierają technologię Noise Cancelling oraz posiadają wbudowany mikrofon, co pozwoliło nam cieszyć się pełną gamą dźwięków podczas grania.

jakie słuchawki sony wybrać?

J jak jakość

Podczas naszych testów zwróciliśmy uwagę na wysokiej klasy wykonanie obudowy oraz bardzo dobrze wyprofilowane nauszniki, które nawet podczas długich sesji muzycznych, nie powodują uczucia dyskomfortu.

SONY XB950N1 CZY XB950B1 – KTÓRE WYBRAĆ? SPRAWDŹ NASZE ZESTAWIENIE

Warto również dodać, że słuchawki spierają wszystkie najnowsze kodeki AAC i aptX przez co możemy cieszyć się muzyką bez obaw o stratę jakości. Miło również, że producent zawarł w zestawie przewód audio, który przydaje się gdy rozładujemy baterie.

Nie zapomnij zostawić SUBA na naszym kanale no i serdecznie zapraszamy Cię do śledzenia nas na Facebooku. Poniżej znajdziesz także kilka proponowanych artykułów z recenzowanych przez nas słuchawek SONY.

Wasza ocena

Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.