Video: Test słuchawek NC Sony WH-1000XM2

Sony
Opublikowane: Grudzień 25, 2017 2018-01-11T16:15:53+00:00

W nowy rok najlepiej wejść w dobrym akompaniamencie. Specjalnie dla Was przetestowaliśmy słuchawki bezprzewodowe SONY WH 1000XM2, a efekty możecie zobaczyć w naszej video recenzji.


Słuchawki z technologią Noise Cancelling

Dlaczego wybraliśmy ten model? Jest to kolejne podejście japońskiego giganta do tematu słuchawek eliminujących dźwięki otoczenia. W przypadku modelu WH-1000XM2 byliśmy ciekawi, czy zauważymy różnicę w stosunku do modeli, które już mieliśmy okazję dla Was recenzować.


Sony WH-1000XM2 video recenzja dla szukających muzycznych wrażeń

Producent zachwala muzyczne możliwości tego modelu. Lepszą transmisję danych przy połączeniu Bluetooth oraz bardzo wydajny czas pracy. Czy jednak nie są to przechwałki na wyrost? W trakcie kilku dni testów sprawdziliśmy możliwości słuchawek i już wiemy, że to z pewnością model dla tych, którzy mają wysokie wymagania podczas słuchania muzyki.

Sony WH-1000XM2 video recenzja
Już wkrótce na naszym portalu pojawi się pełna recenzja modelu. Jeśli jest jakiś model, który wzbudził Twoje zainteresowanie, nie wahaj się podzielić nim w komentarzu. Zapraszamy również do pozostawienia SUBA na naszym kanale YT oraz do śledzenia nas na Facebooku.

Wasza ocena

Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.