opiNEWS – W 2018 roku trzy nowe iPhone’y

Apple
Opublikowane: Listopad 27, 2017 2018-01-12T14:27:26+00:00

Nowe smartfony firmy Apple pojawiają się coraz częściej, ale fani wciąż czekają na nie z niecierpliwością. Już zapowiedziano, że w 2018 roku trzy nowe iPhone’y wejdą na rynek. Jesteście ciekawi, jakie informacje na ten temat wypłynęły? Czytajcie dalej!

iPhone

Wyświetlacz OLED i nie tylko

Serwis Apple Insider poinformował świat, że znany producent telefonów wypuści na rynek trzy wersje iPhone’a jesienią 2018 roku. Przeciek przedstawił w sieci Ming-Chi Kuo, czyli znany analityk z firmy KGI Securities, który już wcześniej informował o prawdziwych planach koncernu. Modele mają różnić się rozmiarami ekranów. Pierwsza wersja ma posiadać wyświetlacz OLED o przekątnej 5,8 cala. Taki rodzaj ekranu zastosowano w najnowszym modelu – iPhone X, który cieszy się ogromną popularnością.
nowy iPhone w 2018

W 2018 roku trzy nowe iPhone’y – jak będzie wyglądał iPhone X plus?

Drugi model wydany w 2018 ma się nieco różnić i docelowo trafiać do innego typu odbiorcy. Podobno będzie posiadał klasyczny wyświetlacz LED, ale za to ma wyglądać na znacznie większy, gdyż przewiduje się wielkość przekątną 6,1 cala. W tym przypadku użytkowników ma przyciągnąć przystępna cena w przedziale od 650 do 750 dolarów.


Trzecia planowana wersja to iPhone X plus z 6,5 calowym wyświetlaczem OLED. Wszystkie przewidziane opcje mają być wyposażone w funkcję face ID. Dodatkowo mają je wyróżniać bardzo wąskie ramki.

Sprawdź inne nasze OpiNEWSY

Wasza ocena

Gra na gitarze, komputerze, konsoli, smartfonie, w piłkę nożną i w gry planszowe. Wszelkie formy wirtualnej (i nie tylko) rozrywki są jego specjalnością i pasją. Spory między Xboksem a PlayStation rozstrzyga rzutem monetą, a później i tak siada do peceta. Wieczorami wciąż wspomina Windows Phone 8.1, katuje Królestwo Rhodoków w Mount & Blade: Warband albo spaceruje po Górniczej Dolinie.
Opinie RTV AGD