iPhone X najlepiej sprzedającym się smartfonem Apple 2017

NEWS
Opublikowane: Styczeń 24, 2018 2018-02-21T12:26:36+00:00

Ostatnio na kanale UnboxTherapy padło pytanie do anglojęzycznej części Youtubowej sceny technologicznej „Co macie w kieszeni”? Wynik jest zaskakujący bowiem 4:3 wygrał Google Pixel XS z iPhonem X. Dodatkowo dochodzi kwestia wyjątkowo dobrej sprzedaży iPhone’ów X w końcówce 2017 roku. Po wszystkich problemach marki skąd wziął się ten sukces?

Fake newsy z wycofywaniem iPhon’ów X

Ostatnio na łamach niektórych magazynów popularnych, mogliśmy przeczytać o możliwości wycofania iPhone’ów X z rynku. Tak się jednak raczej nie stanie ponieważ w oficjalnych komunikatach Apple podaje informację o wyjątkowo dobrej sprzedaży swojego jubileuszowego modelu. Mowa tu oczywiście o końcówce 2017 roku, ponieważ w perspektywie ostatnich lata najczęściej Polacy kupują modele starsze od Apple.

PRZECZYTAJ – JAKI SMARTFON NAJCZĘŚCIEJ KUPUJĄ POLACY? – CZYTAJ WIĘCEJ

Trudny start w wielki sukces

Premierze flagowego modelu towarzyszyło wiele kontrowersji. Apple borykał się z utrudnieniami, jak problem z produkcją wyświetlaczy – które nie spełniały wymogów. Do tego dochodził problem ze spełnieniem oczekiwań konsumenckich w dniu premiery. Iphone’y X były trudno dostępne w sklepach i dopiero po kilku miesiącach podaż mogła sprostać popytowi.

Pod koniec roku mamy jednak dane, że w kwestii sprzedaży iPhone X radził sobie wyśmienicie. Do tego pojawienie się nowego flagowca wpływa mocno na obniżkę cen starszych modeli. Według Apple, najnowszy smartfon mógł osiągnąć jeszcze wyższy wynik sprzedażowy, jednak tutaj na przeszkodzie stoi wysoka cena bazowa modelu.

iPhone X – dlaczego tak dobrze się sprzedaje?

No właśnie, co jest przyczyna sukcesu iPhone’a X? Moim zdaniem jest to kwestia innego podejścia (wreszcie) do projektowania smartfonów przez Apple oraz ich funkcjonalności. Tym razem postawiono na inny, bardziej futurystyczny design. Nareszcie iPhone X wyróżnia się na tle innych modeli, które przez lata otrzymywały jedynie większe wyświetlacze.

Do tego trzeba doliczyć bardzo ciekawy system Face ID, super aparat, wyświetlacz OLED oraz klasę wodoodporności. A czy Wam podoba się jubileuszowe wydanie smartfona Apple? Podzielcie się opinią w komentarzu.

SPRAWDŹ NASZĄ RECENZJĘ IPHONE’A SE

Wasza ocena

Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.

Szanowny Czytelniku!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). W związku z tym chcielibyśmy prosić Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i poinformować Cię o zasadach, na jakich będzie się to odbywało od 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez Opinie RTV AGD (własność Mediamass).

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest portal Opinie RTV AGD będący własnością Mediamass.

Komu możemy przekazywać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem mogą to być podmioty przetwarzające dane na zlecenie portalu Opinie RTV AGD np: firmy zajmujące się marketingiem lub podwykonawcy usług. Twoje dane mogą być też udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną notę prawną.

Twoje prawa w stosunku do danych osobowych?

Masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz masz prawo dostępu do nich lub sprostowania.

Celem portalu Opinie RTV AGD jest dostarczanie czytelnikom ciekawych treści dotyczących branży elektroniki użytkowej. Twoje dane pomogą nam w lepszym zarządzaniu portalem oraz pozwolą nam dostarczać Ci treści redakcyjne adekwatne do Twoich oczekiwań.

Z wyrazami szacunku

Zespół Opinie RTV AGD