Coraz częściej nasza droga do pracy jest dość długa. Do tej pory najczęściej wybieraną opcją na jej pokonanie była jazda do firmy autobusem, tramwajem lub samochodem. To ostatnie rozwiązanie niestety nie sprawdza się w dużych miastach jak Kraków, czy Warszawa ze względu na korki w godzinnych szczytu. Dowiedz się, czy Ninebot by SEGWAY One S2 to sposób na miejskie korki?
• Ninebot by SEGWAY – modny gadżet czy funkcjonalny sprzęt?
• Ninebot One S2 duża prędkość
• Ninebot sposób na miejskie korki?
• Ninebot ONE S2 SEGWAY czy warto kupić?
Ninebot by SEGWAY – specyfikacja techniczna
- Wiek użytkowników: 16-60
- Max. prędkość: 24 km/h
- Bateria: 310 Wh
- Max. poz. wzniesienia: 15 stopni
- Waga dopuszczalna: 120 kg
- APP Monitor: Tak
- Bluetooth: Tak
- Moc silnika: 500 W
- Zasięg: ok. 30 km
- Wodoszczelność: IP54
- Rozmiar kół: 14″
- Waga: 11.4 kg
- Wymiary: 448 x 419 x 182 mm
Ninebot by SEGWAY – modny gadżet czy funkcjonalny sprzęt?
Pojazd Ninebot One S2 by SEGWAY został stworzony w odpowiedzi na potrzeby konsumentów. Z tak innowacyjnych rozwiązań korzystają przede wszystkim młodzi ludzie, studenci lub biznesmeni. Mimo to do nowości przekonują się także osoby pracujące, które mogą traktować Ninebot by SEGWAY jako środek transportu. Ta „zabawka” świetnie sprawdzi się do kreatywnego spędzania wolnego czasu, zwłaszcza jeśli Twoi przyjaciele również posiadają deskorolkę elektryczną lub inny jednoślad. Sprzęt pozwala przejechać na jednym ładowaniu aż do 30 kilometrów. Zatem wielu z nas spokojnie może pozwolić sobie na przyjazd do biura na Ninebocie, prawda? Uważam również, że Ninebot by SEGWAY jest bardziej praktyczny niż elektryczne hulajnogi czy niektóre hoverboardy. Na korzyść nowego sprzętu przemawia jego waga i osiągana prędkość.
Sprawdź naszą opinię na temat innych rozwiązań od SEGWAY.
Ninebot One S2 duża prędkość
Ninebot by SEGWAY One S2 waży 12,8 kilograma. Czy to dużo? Warto wziąć pod uwagę, że to niewielkich rozmiarów urządzenie musi utrzymać dorosłego człowieka. Pojazd rozpędza się nawet do 20 km/h. Naszym zdaniem to bardzo dobry wynik, dla tak niepozornego sprzętu. Deskorolka Surfboard KAWASAKI KX-SB 6.5, którą recenzowaliśmy niedawno, osiąga prędkość 18 km/h co wskazuje na lepszą wydajność Ninebota 0NE S2.
W przypadku propozycji od SEGWAY jeśli chcemy wejść po schodach lub zakończyć jazdę chwytamy sprzęt do ręki i przenosimy. To z pewnością wygodniejsze niż noszeniu roweru gdyż w obudowie mieści się wbudowany uchwyt. Moim zdaniem jest to bardzo pragmatyczne i wygodne rozwiązanie. Dodatkowo możemy zakupić plecak pozwalający ta przechowywanie Ninebota.
Ninebot sposób na miejskie korki?
Używanie tego sprzętu jako środka transportu na uczelnię, do pracy, na spotkania, jest dobrą opcją dla osób lubiących nowinki technologiczne, a także spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Spodoba się również spóźnialskim, ponieważ pozwala uniknąć korków, nie trzeba śpieszyć się na autobus, ani biec na złamanie karku.
Pamiętaj bezpieczeństwo jest najważniejsze! Twórcom Ninebota również przyświecała ta myśl, dlatego musieliśmy uwzględnić bezpieczeństwo w naszej recenzji. To bardzo istotne, aby tego typu urządzenia były bezpieczne i pozwalały na komfortową jazdę, bez troski o kolizję. Ninebot posiada elementy antypoślizgowe, jest w pełni wodoszczelny, a jego wymiary zostały idealnie przemyślane. Pomyślano również o aplikacji, która pozwala na personalizację ustawień naszego pojazdu, co zaliczam jako bardzo ciekawy dodatek.
ZOBACZ RÓWNIEŻ NASZĄ OPINIĘ O DESKOROLCE KAWASAKI:
Ninebot ONE S2 SEGWAY czy warto kupić?
Moim zdaniem najnowszy gadżet od SEGWAY to strzał w dziesiątkę. Lekkość konstrukcji oraz wysokie osiągi z pewnością przemówią do zwolenników hoverboardów i deskorolek elektrycznych. Aktualnie cena Ninebota jest dosyć wysoka, przy standardowych cenach rynkowych nabędziemy model za ok. 3000 złotych. Jest to sporo, jednak moim zdaniem, jest to znormalizowana cena w porównaniu do konkurencyjnych modeli deskorolek elektrycznych. Decydując się na zakup Ninebot One S2 zyskujemy kawał solidnego sprzętu.
Jeśli spodobała Ci się moja recenzja, nie zapomnij zostawić po sobie komentarza. Zapraszam również do śledzenia naszego profilu na Facebooku, Instagramie oraz Youtube.
Ocena redakcji: 7.4
Zalety
- + Lekka, składana konstrukcja
- + Wysokie osiągi
- + Wysoka zwrotność
- + Solidnie wykonana obudowa
- + Szybki czas reakcji na polecenia
Wady
- - Rozwiązanie nie na każdy teren
- - Wysoka cena