Video: opiNEWS odc.1

VIDEO
Opublikowane: Listopad 15, 2017 2018-01-10T10:16:22+00:00

W świecie AGD RTV zawsze sporo się dzieje. Postanowiliśmy wypuścić dla Was nowy program opiNEWS, w którym będziemy opowiadać o ciekawostkach z podwórka wielkich producentów sprzętu. Jeśli jest temat, który wzbudził Wasze zainteresowanie – podzielcie się nim z nami w komentarzach.


Potłuczone iPhony

iPhone X zagościł w sklepach na dobre. Tłumy biją się każdego dnia w sklepach o dostęp do najnowszego flagowca z logiem nadgryzionego jabłuszka. Łukasz postanowił sprawdzić doniesienia o pierwszych wypadkach z udziałem wersji X.


Samsung – Growing Up

Drugi news odcinka dotyczy spotu reklamowego Samsunga, w którym ironicznie przedstawia się „typowego” użytkownika Apple. Słyszeliście o tym? Nie?! No to oglądajcie odcinek.


Smartfon dla graczy – Razer Phone

Wreszcie doczekamy się smartfona zaprojektowanego wyłącznie z myślą o graniu. Razer Phone został zaprezentowany i znamy również jego specyfikację. Czy przyjmie się na rynku?

Nie zapomnijcie zajrzeć na naszego Facebooka oraz zostawcie SUBA na naszym kanale YT. W komentarzach możecie również proponować kolejne tematy, które omówimy w nadchodzących odcinkach.

Źródła:
iPhone
Samsung Growing-up
Razer Phone

Wasza ocena

Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.