Wideo: Test Skymaster 2 Wheels Dual Offroad

VIDEO
Opublikowane: Maj 10, 2018 2018-05-10T16:31:06+00:00

Na naszym kanale pojawił się najnowszy odcinek, w którym prezentujemy możliwości deskorolki elektrycznej Skymaster 2 Wheels Dual Offroad. Przez prawie dwa tygodnie mieliśmy okazję przetestować model na różnym terenie. Teraz przyszedł czas na wnioski. Czytajcie i oglądajcie!


Offroad czy klasyka?

Model, który testowaliśmy nosi nazwę Offroad i wyróżnia się dużo masywniejszym wykonaniem obudowy oraz zastosowaniem dużych kół o średnicy 8,5 cala. Całe urządzenie jest znacznie większe niż wcześniejsze testowane przez nas deskorolki Skymaster. Model bez opakowania ma wymiary 70cm x 22cm x 23cm i waży 15kg.

Obciążenie maksymalne deskorolki może sięgnąć nawet 100kg, dlatego z modelu skorzystają dzieci i osoby dorosłe. Dzięki zastosowaniu dużych kół o wyraźnym bieżniku, deskorolka znajduje się ciut wyżej od ziemi niż klasyczne hooverboardy i lepiej radzi sobie podczas jazdy po kostce brukowej lub chropowatym asfalcie.

test video skymaster 2 wheels dual offroad

W przeszłości mieliśmy okazję przetestować klasyczną deskorolkę Skymaster Wheels 11 Dual i chociaż oba modele łączy wiele cech wspólnych, to jednak nowsze wydanie wprowadza kilka udoskonaleń. Głównym z nich jest poprawiony czujnik odpowiadający za utrzymanie równowagi oraz wyraźny bieżnik, który bardzo dobrze nas amortyzuje podczas jazdy po nierównym terenie.

Kalibracja deskorolki

Jedną z głównych czynności jakie musimy wykonać przed pierwszą jazdą, jest prawidłowa kalibracja deskorolki. Skymaster 2 Wheels Dual Offroad podobnie jak jej poprzednicy jest kalibrowana w bardzo prosty sposób – za pomocą przytrzymania przycisku uruchomienia przez 10 sekund. W tym czasie deskorolka zacznie emitować charakterystyczny „pikający” dźwięk. Po upływie 10 sekund deskorolka wyda z siebie przeciągły pisk, który sygnalizuje zakończenie kalibracji.

Po sygnale dźwiękowym deskorolkę należy ponownie uruchomić, aby urządzenie mogło samodzielnie złapać równowagę, następnie stawiamy najpierw prawą a potem lewą nogę. Tyle wystarczy, by deskorolka była gotowa do użycia. W mojej ocenie to bardzo duży plus, zaledwie w 10 sekund jesteśmy w stanie przygotować urządzenie do pierwszego startu i cieszyć się jazdą.

WAŻNE: Odpowiednia kalibracja to krok konieczny do prawidłowego korzystania z deskorolki. Jeśli pominiemy ten etap, urządzenie może wymknąć nam się spod kontroli. W efekcie grozi nam upadek oraz uszkodzenie sprzętu. W załączonej do instrukcji adnotacji producent wskazuje schemat, jak krok po kroku przygotować się do pierwszego startu.

ZOBACZ NASZ TEST DESKOROLKI

Skymaster 2 Wheels Dual Offroad – jak ruszyć do przodu?

Sterowanie deskorolką jest banalnie proste, za pomocą przychylania stopy w przód lub w tył możemy deskorolką skręcać w prawo-lewo, jeśli natomiast obie stopy przechylimy w przód to deskorolka ruszy w tym kierunku. Oswojenie się ze sterowaniem nie powinno nam zająć więcej niż 15 minut. Proponuję zacząć od powolnego poruszania się we wszystkich kierunkach, najlepiej na otwartym terenie. W naszym materiale udaliśmy się na obszerny asfaltowy parking, na którym bez przeszkód mogliśmy testować poruszanie się z Skymaster 2 Wheels Dual Offroad. Nie minęło wiele czasu, gdy Dave zaczął prezentować piękne piruety!

Już wkrótce na naszym kanale ukaże się pełna recenzja deskorolki Skymaster 2 Wheels Dual Offroad. Urządzenie tego typu staje się nowym hitem w Polsce i dlatego zasługuje na obszerniejszą recenzję. Jeśli nasz materiał video się Wam spodobał, nie zapomnijcie zostawić pod filmem łapki w górę oraz subskrybować nasz kanał.

Wasza ocena

Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model, a filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów. W czasie wolnym oddaje się podróżom po malowniczym Skyrim i często odwiedza ulubioną playlistę na Spotify. Wie, że dobrego smartfona warto szukać przez bardzo długi czas, bowiem nie jest to czas zmarnowany. Jest pierwsza osobą, która po odpakowaniu, bierze się za testowanie nowego ekspresu do kawy.

Szanowny Czytelniku!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). W związku z tym chcielibyśmy prosić Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i poinformować Cię o zasadach, na jakich będzie się to odbywało od 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez Opinie RTV AGD (własność Mediamass).

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest portal Opinie RTV AGD będący własnością Mediamass.

Komu możemy przekazywać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem mogą to być podmioty przetwarzające dane na zlecenie portalu Opinie RTV AGD np: firmy zajmujące się marketingiem lub podwykonawcy usług. Twoje dane mogą być też udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną notę prawną.

Twoje prawa w stosunku do danych osobowych?

Masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz masz prawo dostępu do nich lub sprostowania.

Celem portalu Opinie RTV AGD jest dostarczanie czytelnikom ciekawych treści dotyczących branży elektroniki użytkowej. Twoje dane pomogą nam w lepszym zarządzaniu portalem oraz pozwolą nam dostarczać Ci treści redakcyjne adekwatne do Twoich oczekiwań.

Z wyrazami szacunku

Zespół Opinie RTV AGD