Samsung Galaxy S9 i S9 Plus coraz bliżej!

NEWS
Opublikowane: Luty 11, 2018 2018-02-21T12:28:11+00:00

Premiera najnowszego smartfona Samsung już za 3 tygodnie. 25 lutego światło dzienne ujrzy Samsung Galaxy S9. Jednak czy twórcy wyeliminowali problem, który posiadał Samsung Galaxy S8 Plus?

Co przyniesie Galaxy Unpacked?

Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus były świetnie prezentującymi się i dopracowanymi pod każdym względem smartfonami. Jednak mimo to, one również nie ustrzegły się kilku wad, na które zwrócili uwagę użytkownicy.

Główna zmiana dotyczyć ma umiejscowienia czytnika linii papilarnych, która w modelu Samsung Galaxy S8 była umieszczona na prawo od obiektywu. Taka pozycja nie była zbyt intuicyjna, użytkownicy musieli się jej nauczyć i do niej przyzwyczaić.

Do premiery pozostało coraz mniej czasu, co Samsung wykorzystuje na budowę napięcia. Możemy przeczytać nowe informacje dotyczące najnowszego dzieła Koreańczyków – Samsung Galaxy S9. Niedawno poznaliśmy, jak będzie się prezentować najnowszy model, który swoim wyglądem nie będzie odbiegać od przyjętego w poprzednich odsłonach wzorca.

Galaxy S9 i S9 plus – w jakiej cenie?

Telefon prezentuje się po prostu pięknie. Samsung Galaxy S9 Plus będzie wyposażony w dwa aparaty. Mniejszy model będzie posiadał tylko jeden aparat. Należy zauważyć, że w poprzedniej serii zarówno Galaxy S8 jak i Galaxy S8 Plus posiadały tylko jeden aparat. Dwa obiektywy aparatu były dostępne tylko w Samsung Galaxy Note 8.

Kolejną nowością, która wyróżnia serię S9, jest umiejscowienie czytnika linii papilarnych. Będzie się on znajdował pod aparatem, a nie, jak w poprzednim modelu po prawej stronie. Takie rozwiązanie na pewno ułatwi korzystanie i będzie bardziej intuicyjne dla użytkownika.

Przyglądając się zdjęciom Samsung Galaxy S9 widzimy, że jego budowa będzie symetryczna. Smartfon będzie posiadać delikatnie zaokrąglony ekran, lekko nachodzący na boki.
My, nie możemy się już doczekać premiery oraz pierwszych recenzji na temat nowego flagowca. Note 8 został bardzo ciepło przyjęty przez fanów, toteż teraz będzie szansa, że model stanieje. W środowisku recenzenckim toczą się zażyłe dyskusje na temat rekomendowanej ceny S9 i S9 Plus.

NAJNOWSZE ZMIANY W iOS 11.3 – sprawdź

Wasza ocena

Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.

Szanowny Czytelniku!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). W związku z tym chcielibyśmy prosić Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i poinformować Cię o zasadach, na jakich będzie się to odbywało od 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez Opinie RTV AGD (własność Mediamass).

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest portal Opinie RTV AGD będący własnością Mediamass.

Komu możemy przekazywać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem mogą to być podmioty przetwarzające dane na zlecenie portalu Opinie RTV AGD np: firmy zajmujące się marketingiem lub podwykonawcy usług. Twoje dane mogą być też udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną notę prawną.

Twoje prawa w stosunku do danych osobowych?

Masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz masz prawo dostępu do nich lub sprostowania.

Celem portalu Opinie RTV AGD jest dostarczanie czytelnikom ciekawych treści dotyczących branży elektroniki użytkowej. Twoje dane pomogą nam w lepszym zarządzaniu portalem oraz pozwolą nam dostarczać Ci treści redakcyjne adekwatne do Twoich oczekiwań.

Z wyrazami szacunku

Zespół Opinie RTV AGD