Huawei P20 co wiemy? – nowe rendery

NEWS
Opublikowane: Luty 13, 2018 2018-02-21T12:28:38+00:00

W internecie wrze! Pojawiły się rendery najnowszej linii Huawei P20. Przed Wami, nowa rodzina Huawei P20, w której skład wchodzi P20 Lite, P20 Plus i samo P20. Zobaczcie i oceńcie razem z nami!

Niby inne, a takie same

Patrząc na Huawei P20 Lite i Huawei P20 Plus, wygląd samego Huawei P20 nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Wszystkie 3 modele są do siebie bardzo zbliżone wyglądem. Mogą je różnić minimalne szczegóły. W każdym modelu zauważymy, prawie „bezramkowy” wyświetlacz. Jedyny element ramki umieszczono pod wyświetlaczem.

render huawei p20 front

Czytnik linii papilarnych

Huawei jest podziwiany za to, że potrafi wszędzie zmieścić czytnik linii papilarnych, jednak czy w tym modelu również znajdzie się dla niego miejsce? Testowane są 2 prototypy, gdzie jeden posiada czytnik, drugi nie. Producent nie podjął jeszcze decyzji, który wariant wybierze i czy czytnik zagości na najnowszym telefonie.

Naśladowca iPhone X?

Plecki zarówno w Huawei P20 jak i Huawei P20 Plus są niemal identyczne! Nie ma pomiędzy nimi żadnej różnicy. Warto zwrócić uwagę na lewy górny róg, gdzie znajduje się aparat. Przy dłuższej analizie można odnieść wrażenie, że projektanci bardzo mocno wzorowali się na rozwiązaniach z iPhone’a X. Przypadek? Sami oceńcie.

aparat w huawei p20

Brak słuchawek w nowym Huawei?

Patrząc na najnowsze rendery Huawei P20 i Huawei P20 Plus, można zauważyć brak 3.5 mm złącza słuchawkowego. Zamiast tego, widnieje tam mała czarna kropka, która jest portem podczerwieni. Podkreślmy, że w Huawei P10 nie było takiego rozwiązania. Jednak w Huawei P10 Plus już tak.

Domyślne wymiary Huawei P20 to 149 x 71,3 x 7,5 mm. Ostatnią wartość można zwiększyć do 9.mm biorąc pod uwagę umieszczony z tyłu aparat. Jednak jak będą wyglądać finalne produkty?
Na razie pozostaje nam czekać na kolejne informacje na temat nowej serii Huawei. Model tak hucznie promowany przez Roberta Lewandowskiego spotkał się z wielkim uznaniem ze strony fanów. Czy nową serię użytkownicy powitają z równie wielkim optymizmem?

POZNAJ NASZA RECENZJĘ SMARTFONA XPERIA XZ PREMIUM

Fot. TigerMobiles

Wasza ocena

Muzyka i kino to jego pasja. Jeśli szukacie specjalisty od dobrego sprzętu audio-video, to nie mogliście lepiej trafić. Jego teksty na pewno pomogą wybrać odpowiedni model. Filmowe wykształcenie wykorzystywane jest przez redakcję podczas produkcji filmów.

Szanowny Czytelniku!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). W związku z tym chcielibyśmy prosić Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i poinformować Cię o zasadach, na jakich będzie się to odbywało od 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez Opinie RTV AGD (własność Mediamass).

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest portal Opinie RTV AGD będący własnością Mediamass.

Komu możemy przekazywać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem mogą to być podmioty przetwarzające dane na zlecenie portalu Opinie RTV AGD np: firmy zajmujące się marketingiem lub podwykonawcy usług. Twoje dane mogą być też udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną notę prawną.

Twoje prawa w stosunku do danych osobowych?

Masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz masz prawo dostępu do nich lub sprostowania.

Celem portalu Opinie RTV AGD jest dostarczanie czytelnikom ciekawych treści dotyczących branży elektroniki użytkowej. Twoje dane pomogą nam w lepszym zarządzaniu portalem oraz pozwolą nam dostarczać Ci treści redakcyjne adekwatne do Twoich oczekiwań.

Z wyrazami szacunku

Zespół Opinie RTV AGD