Czy najnowszy iPhone SE 2018 okaże się sprzedażowym hitem Apple’a?

Apple
Opublikowane: Maj 13, 2018 2018-05-11T15:23:12+00:00

Od pewnego czasu na rynku smartfonów panuje pewien trend – im większy wyświetlacz – tym lepiej. Patrząc na zdjęcia, które pokazują nam, jak być może będzie wyglądać najnowszym iPhone SE 2018, można przypuszczać, że ten model okaże się hitem sprzedażowym Apple’a. Dlaczego? Przekonajcie się sami.jak będzie wyglądać nowy iphone se 2018?

Przełamanie trendu

Obserwując produkty Apple’a zauważyłem, że wiele osób uważa model iPhone 5 za najładniejszy. Jeśli mu się przyjrzeć, to faktycznie tak jest. Mały, zgrabny i poręczny. Porównując go z obecnymi smartfonami, które królują na rynku to dosłownie maleństwo. W 2016 roku producent z Cupertino przedstawił nam iPhone SE, którego wygląd był prawdopodobnie wzorowany na projekcie iPhone’a 5. Oglądając rendery, które pojawiły się na portalu MobileFun, iPhone SE 2018 zapowiada się bardzo ciekawie. Może i wielkością przypomina swojego poprzednika, ale na tym podobieństwa się kończą.

Na zdjęciu poniżej widzimy iPhone 5 i osłonę ekranu do IPhone SE 2018.

first look iphone se 2018

Małe urządzenie i wielkie zmiany

Czym będzie się różnić iPhone SE 2016 od SE 2018? Jeśli dobrze się przyjrzymy udostępnionym zdjęciom, zauważymy kilka bardzo istotnych zmian. Przede wszystkim ekran. Tak jak w poprzedniku, wyświetlacz nie będzie ogromny. W tym modelu ma wielkość zaledwie 4 cali. W przeciwieństwie jednak do iPhone SE 2106, zajmuje praktycznie całą powierzchnie przedniego panelu. Podobnie jak w iPhone X również tutaj znajduje się notch, w którym ulokowano większość czujników. Jeśli chodzi o porównanie wymiarów obu modeli to iPhone SE 2018 roku, będzie o kilka milimetrów mniejszych, niż ten z 2016. Przyjrzyjcie się obrazowi CAD. Dla porównania: iPhone SE 2016 miał wymiary ok. 124 mm x 58 mm, natomiast nowa wersja będzie mieć ok. 121 x 56 mm.

wymiary iphone se 2018

Czy wiemy coś jeszcze?

W najnowszym produkcie od Apple’a prawdopodobnie zostanie wykorzystana technologia pozwalająca na obsługę urządzenia przy pomocy gestów. To nie wszystko. Jak już pewnie zauważyliście, w modelu iPhone SE 2018 nie znalazł się przycisk home, który służył także za czytnik linii papilarnych. Czyżby Apple w iPhone SE 2018 odeszło od Touch ID i przerzuciło się na Face ID? Bardzo możliwe. Wiele osób chwaliło sobie to rozwiązanie.

Czekamy z niecierpliwością

Powiem szczerze, że sam jestem ciekaw, jak będzie prezentować się najnowszy produkt od amerykańskiego producenta. Jeśli projekt się nie zmieni i smartfon ukaże się w takiej formie, w jakiej teraz go widzimy to może dokonać się prawdziwa rewolucja na rynku. Jeśli jego cena będzie podobna do kwoty, jaką musieliśmy zapłacić za poprzednika, to iPhone SE 2018 może wywołać niemałe zamieszanie na rynku smartfonów.

Źródło: MobileFun

Wasza ocena

Komputery i tablety nie mają przed nim tajemnic. Zanim sprawdzi, najpierw musi coś rozkręcić. Doskonale odróżnia Piankę od Nugatu, a za Oreo tak naprawdę nie przepada. Wie, że nie zawsze warto przepłacać za laptopa i że do kombinujących konsumentów należy świat. Specjalista od nowości w gamingu oraz zapalony gracz League of Legends. Sprawdza na co dzień, czy Virtus Pro mają znowu szansę na zwycięstwo w pucharze Polski i nie stroni od jasnego wyrażania swojej opinii na każdy temat. Jako redaktor zawsze stara się pokazać własny punkt widzenia.

Szanowny Czytelniku!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). W związku z tym chcielibyśmy prosić Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i poinformować Cię o zasadach, na jakich będzie się to odbywało od 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez Opinie RTV AGD (własność Mediamass).

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest portal Opinie RTV AGD będący własnością Mediamass.

Komu możemy przekazywać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem mogą to być podmioty przetwarzające dane na zlecenie portalu Opinie RTV AGD np: firmy zajmujące się marketingiem lub podwykonawcy usług. Twoje dane mogą być też udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną notę prawną.

Twoje prawa w stosunku do danych osobowych?

Masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz masz prawo dostępu do nich lub sprostowania.

Celem portalu Opinie RTV AGD jest dostarczanie czytelnikom ciekawych treści dotyczących branży elektroniki użytkowej. Twoje dane pomogą nam w lepszym zarządzaniu portalem oraz pozwolą nam dostarczać Ci treści redakcyjne adekwatne do Twoich oczekiwań.

Z wyrazami szacunku

Zespół Opinie RTV AGD