Nowa linia APPLE 2017 (nowy MacBook oraz iMac)

Apple
Opublikowane: Czerwiec 30, 2017 2018-01-12T14:42:10+00:00

Firma Apple jest już niemal kultowa. Jej wierni fani wciąż czekają na nowe produkty. Na rynku w 2017 pojawiły się już nowe sprzęty! Zebraliśmy dla Was dostępne informacje. Co udoskonalony w tym roku? Nowa linia Apple 2017, czy już jest?

Czy na rynku jest już nowa linia Apple 2017?

Wiele osób czeka na nowiki technologiczne dotyczące sprzętu Apple. Firma od lat może pochwalić się grupą zwolenników swojego sprzętu. MacBook oraz iMac to komputery chętnie wybierane przez grafików, programistów, dźwiękowców, czy graczy. Użytkownicy cenią sobie parametry i sposób wykonania sprzętu tej firmy. Nowe produkty dostajemy już co roku, a nadal oczekujemy z napięciem na nowe. Na premiery produktów będziemy musieli poczekać do października, ale już wiemy czego można się spodziewać.

Nowości Apple

Nowy MacBook 2017 – więcej pamięci RAM

Zacznijmy od podręcznych komputerów – MacBooków. To rozwiązanie coraz bardziej popularne. Sprzęt jest nie tylko funkcjonalny, ale również stylowy. Niektórzy użytkownicy domagali się w nim jednak większej pamięci RAM. Apple wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumenta. W 2017 ma ukazać się MacBook Pro wyposażony w 32 GB RAM-u.

Wcześniejsze modele posiadały 16 GB pamięci obliczeniowej. Ta innowacja będzie najbardziej doceniona przez grafików, inżynierów dźwiękowych, dźwiękowców. Dizajn komputera pozostanie taki, jak w poprzednich jego wersjach. Po co zmieniać coś, co jest naprawdę dobre? Podobno zwiększyć ma się ilość produkowanych MacBooków Pro bez touch bara. Cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród kupujących.

POZNAJ TAKŻE NASZĄ OPINIĘ O SAMSUNGU GALAXY NOTE 8:

Dla miłośników komputerów stacjonarnych

Użytkownicy firmy Apple wciąż często decydują się na korzystanie z komputerów stacjonarnych. O takich osobach również nie zapomniano! W 2017 roku mogą oni spodziewać się nowego, ulepszonego sprzętu. Podobno premiera nowego iMaca 2017 już w październiku.

Sprawdź akcesoria Apple


Gra na gitarze, komputerze, konsoli, smartfonie, w piłkę nożną i w gry planszowe. Wszelkie formy wirtualnej (i nie tylko) rozrywki są jego specjalnością i pasją. Spory między Xboksem a PlayStation rozstrzyga rzutem monetą, a później i tak siada do peceta. Wieczorami wciąż wspomina Windows Phone 8.1, katuje Królestwo Rhodoków w Mount & Blade: Warband albo spaceruje po Górniczej Dolinie.